Home FOTKY Hektický život mamičky Sarah: Vychovávam štyri samojedy a dve batoľatá!

Hektický život mamičky Sarah: Vychovávam štyri samojedy a dve batoľatá!

595
0

Na tomto svete nie je nič lepšie, ako psy! A hoci mnohí z nás majú túto myšlienku za svoju a túžia mať doma vlastného chlpáča, občas to jednoducho nejde. Niekedy všetko, čo môžeme urobiť, je len pozorovať miláčikov druhých ľudí na ulici. Alebo sa kochať ich fotkami na sociálnych sieťach. Takže ak aj vy patríte medzi podobne beznádejne zúfalých milovníkov psov, pripravte sa na obrovskú vlnu žiarlivosti, ktorá vami pravdepodobne čoskoro prejde. Na Instagrame totiž existuje účet, ktorý vás určite nenechá chladnými.

Sarah Hegarty je majiteľkou nie jedného, nie dvoch, ale až štyroch samojedov a jej instagramový účet The Samoyed Siblings je venovaný ich nebeskej kráse. „Už od čias, keď som bola malým dieťaťom, snívala som o tom, že raz budem mať samojedov. V okamihu, keď som si zabezpečila vlastný domov, bola som konečne schopná jedného si zaobstarať,“ zaspomínala si Sarah pre portál Bored Panda. Ako dodala, urobila si množstvo prieskumov, kým vôbec kontaktovala chovateľa. „Čím viac prieskumov som spravila, tým viac som bola do samojedov zamilovaná,“ dodala dnes už hrdá majiteľka tohto krásneho plemena.

Táto žena pritom nie je iba „náhradnou mamou“ pre svojich štvornohých miláčikov. Sama má dve detičky vo veku do dvoch rokov. Jej život tak dokáže byť občas pekne hektický. Aj napriek všetkému si je však stále schopná nájsť čas na podporu nechcených samojedov v okolí jej bydliska a stojí tiež za vznikom klubu Samojedi Perthu, ktorý združuje miestnych páničkov tohto plemena a ich verných druhov.

Ako Sarah prezredila, jej dcérky vychádzajú so psími členmi rodiny naozaj výborne. „Moja dcéra Layla je veľmi šikovná a zbožňuje sa zúčastňovať všetkého, čo robím so psami, od bežnej opatery, až po prípravu jedla a samotné hýčkanie,“ povedala. Opis života Sarah Hegarty môže pre niekoho vyznievať ako psie nebo. Avšak starostlivosť o šesticu zloženú z dvoch batoliat a štyroch chlpáčov zaberá naozaj množstvo času i úsilia. Ako sa vyjadrila samotná majiteľka, niekedy to dokáže zhltnúť aj 8 hodín, kým poriadne vyumýva a upraví všetkých svojich štvornohých miláčikov.

Fotografie roztomilej rodinky

Sarah je nielen mamičkou dvoch detí mladších ako dva roky, ale zvláda aj starostlivosť o štyri samojedy.

Takže nie je  náročné si predstaviť, že jej život môže byť poriadne hektický.

Napriek nabitému rozvrhu tejto mamičky, si jej 73-tisíc sledovateľov na Instagrame príde rozhodne na svoje. No viete si predstaviť viac roztomilosti na jednej stránke?

Sarah taktiež stojí za vznikom klubu Samojedi Perthu a rovnako tak podporuje zanedbávané a nechcené  psíky tohto plemena.

Sarah dokonca tvrdí, že jej staršia dcéra sa naučila chodiť tým, že sa držala kožúšku jedného z ich psov.

Niektorí milovníci psov môžu tejto majiteľke tak trošku závidieť. Avšak starostlivosť o srsť chlpáčov, jej niekedy zaberie aj 8 hodín denne.

Zdroj: boredpanda.com

Komentáre

komentárov