Tabulka rastu a hmotnosti Corgi - od steniatka po dospeleho

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahCorgi je jedným z najobľúbenejších plemien psov na svete. Sú to malé, ale veľmi energické a inteligentné psy, ktoré sú veľmi oddané svojim majiteľom. Ak ste sa rozhodli adoptovať Corgi, je dôležité poznať jeho rast a hmotnosť. Táto tabuľka vám pomôže získať lepšiu predstavu o tom, ako sa Corgi mení s vekom a aké sú jeho priemerné hmotnosti a výšky.

Tabulka rastu a hmotnosti Corgi - od steniatka po dospeleho - je dôležitá pre správne sledovanie rastu a hmotnosti vášho psa. Ak chcete vedieť, ako rýchlo rastie váš Corgi, pozrite sa na tabuľku rastu a hmotnosti. Ak chcete nájsť názvy ovocných mačiek, navštívte stránku fruit cat names . A ak sa chcete dozvedieť, či môžu psy jesť mrazený jogurt, navštívte stránku can dogs eat frozen yogurt .

corgi

Tabulka rastu a hmotnosti Corgi

Táto tabuľka ukazuje priemerný rast a hmotnosť Corgi od steniatka po dospeleho.

welsh corgi
Vek Hmotnosť (kg) Výška (cm)
Steniatko 1,4 - 2,3 20 - 25
3 mesiace 3,2 - 4,5 25 - 30
6 mesiacov 4,5 - 6,8 30 - 35
9 mesiacov 6,8 - 8,2 35 - 40
Dospelý 8,2 - 10,9 25 - 30

Vývoj Corgi

Corgi sa začína vyvíjať už od narodenia. V prvých mesiacoch života sa Corgi začína rýchlo vyvíjať a rastie veľmi rýchlo. V priebehu prvých troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm. V priebehu ďalších troch mesiacov sa jeho hmotnosť zdvojnásobí a výška sa zvýši o ďalších 5 cm.Divider 8

Výživa Corgi

Výživa je veľmi dôležitá pre zdravý rast a vývoj Corgi. Je dôležité, aby ste svojmu Corgi poskytli vyváženú stravu, ktorá bude obsahovať všetky potrebné živiny. Je tiež dôležité, aby ste svojmu Corgi poskytli dostatok pohybu, aby sa udržal v dobrej kondícii. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výživy alebo pohybu pre svojho Corgi, obráťte sa na svojho veterinára.cute welsh corgi pembroke dogs_Vellicos_shuttesrstock

Corgi ako domáci miláčik

Corgi je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi inteligentný. Je to veľmi hravý pes, ktorý miluje hrať sa s deťmi. Je to tiež veľmi dobrý strážny pes, ktorý bude chrániť svoju rodinu. Corgi je veľmi náklonný a milujúci, ale môže byť tiež veľmi tvrdohlavý. Je dôležité, aby ste svojmu Corgi poskytli dostatok tréningu a výchovy, aby ste ho naučili správnym správaniam.

corgi smiling

Záver

Corgi je veľmi obľúbené plemeno psov, ktoré je veľmi oddané svojim majiteľom. Je dôležité poznať jeho rast a hmotnosť, aby ste mu mohli poskytnúť správnu starostlivosť. Táto tabuľka vám pomôže získať lepšiu predstavu o tom, ako sa Corgi mení s vekom a aké sú jeho priemerné hmotnosti a výšky.Zdroje:

FAQ

  • Ako veľký bude môj Corgi? - V závislosti od veku sa veľkosť Corgi môže líšiť. Prezrite si tabuľku rastu a hmotnosti Corgi, aby ste získali lepšiu predstavu o tom, ako sa Corgi mení s vekom a aké sú jeho priemerné hmotnosti a výšky.
  • Ako často by som mal kŕmiť svojho Corgi? - Odporúča sa kŕmiť svojho Corgi dvakrát denne. Je dôležité, aby ste svojmu Corgi poskytli vyváženú stravu, ktorá bude obsahovať všetky potrebné živiny.
  • Je Corgi dobrý strážny pes? - Áno, Corgi je veľmi dobrý strážny pes. Je to veľmi inteligentný pes, ktorý bude chrániť svoju rodinu. Je dôležité, aby ste svojmu Corgi poskytli dostatok tréningu a výchovy, aby ste ho naučili správnym správaniam.
  • Je Corgi dobrý pre deti? - Áno, Corgi je veľmi dobrý pre deti. Je to veľmi hravý pes, ktorý miluje hrať sa s deťmi. Je dôležité, aby ste svojmu Corgi poskytli dostatok tréningu a výchovy, aby ste ho naučili správnym správaniam.
  • Ako často by som mal svojho Corgi venčiť? - Odporúča sa venčiť svojho Corgi aspoň dvakrát denne. Je dôležité, aby ste svojmu Corgi poskytli dostatok pohybu, aby sa udržal v dobrej kondícii.

Záver

Corgi je veľmi obľúbené plemeno psov, ktoré je veľmi oddané svojim majiteľom. Je dôležité poznať jeho rast a hmotnosť, aby ste mu mohli poskytnúť správnu starostlivosť. Táto tabuľka vám pomôže získať lepšiu predstavu o tom, ako sa Corgi mení s vekom a aké sú jeho priemerné hmotnosti a výšky.