Home PRÍBEHY Štvornohý traktorista Rambo si užíva prácu na farme

Štvornohý traktorista Rambo si užíva prácu na farme

187
0
Štvornohý traktorista

Zlatý retríver Rambo ma v skutku netradičnú záľubu! U chlpáča sa prejavila láska k šoférovaniu vozidiel, z ktorej sa stala zároveň aj jeho kariéra. Kedykoľvek ho môžete spozorovať v jednom z pluhov, žacích strojov či traktorov jeho majiteľa Alberta Reida.

Mohlo by sa zdať, že nezvyčajné správanie tohto šesťročného domáceho miláčika je iba akousi šou. Opak je však pravdou! Rambo v skutočnosti naozaj pomáha svojmu pánovi kosiť trávniky, orať polia, zbierať kukuricu, orezávať živé ploty a, hlavne, dotiahnuť davy!

Podľa vyjadrení Rambovho pánička, ľudia z ich rodného mesta Country Down v Severnom Írsku prichádzajú k ich domovu, aby uzreli netradičný výjav na vlastné oči. „Nikto tomu nemohol uveriť, keď to videl,“ povedal Reid pre UK Mirror. Ako dodal, pri pohľade na jeho psa všetci okamžite vyťahujú fotoaparáty a kamery. Mnohí ľudia, prichádzajúci na jeho dvor, doslova strácajú dych i slová, keď vidia Ramba stvárať jeho kúsky. Majiteľ nenechá na svojho štvornohého pomocníka dopustiť a tvrdí, že je veľmi dobrým psíkom aj po ostatných stránkach. „On je v skutku priateľský, a tak sa radostne privíta so všetkými tými ľuďmi čo prichádzajú naokolo,“ dodal pyšný Albert.

Rambo je Reidovým stálym spoločníkom už od čias, keď bol šteniatkom. Hoci pilne pracuje na pluhu alebo jazdí do mesta v  Land Rovere svojho majiteľa, je tu predsa len jedna chybička krásy. Rambo odmieta vyliezť do akéhokoľvek vozidla svojpomocne. Namiesto toho trpezlivo čaká na svojho pána, dokým ho nezdvihne a nenaloží do kabíny. „Chvostom bude vrtieť ako vrtuľník, pretože je vždy neskutočne nadšený. Avšak z nejakého dôvodu sám jednoducho nedokáže skočiť do môjho auta,“ uzavrel Reid.

Zdroj: iheartdogs.com

Komentáre

komentárov