Home PRÍBEHY Motorkár zachránil psíka, ktorého majiteľ vyhodil na diaľnici

Motorkár zachránil psíka, ktorého majiteľ vyhodil na diaľnici

612
0
Motorkár zachránil psíka

Čo by ste robili, keby ste svedkami toho, ako niekto vyhodil psíka popri ceste a ešte mu aj ubližoval? Brandon Turnbow z Texasu v tom mal jasno. Nezaváhal ani na chvíľu a malému bielemu psíkovi šiel hneď na pomoc.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook

Rytier v žiarivej helme

Vo februári 2016 sa motorkár Brandon Turnbow stal svedkom čohosi veľmi nepekného. Aj keď sa táto udalosť odohrala pár rokov dozadu, o úžasnom skutku tohto muža určite treba hovoriť.

Vo svojom statuse na Facebooku napísal: „Počas jazdy na motorke po diaľnici 171 som si všimol vozidlo, ktoré zastalo na krajnici. Bezcenný kus hoväda tam začal mlátiť svojho malého bieleho psíka. V spätnom zrkadle som videl, ako ho odhodil a potom odišiel.“

Brandon okamžite zastavil a šiel sa na psíka pozrieť. Chlpáč bol našťastie nažive, ale vyplašený z toho, čo sa stalo. Brandon ho vzal so sebou, zabalil do svojej bundy a uložil ho na motorku.

„Dobehol som toho chlapa, len aby som mu mohol ukázať ‚palec hore‘. A teraz mám nového spolujazdca. Zoznámte sa, toto je Mr. Davidson.“

Hrdinský motorkár pomenoval svojho nového parťáka Mr. Davidson, pretože jeho prvý psík sa volá Harley. Pre fanúšika motoriek priam ideálne mená psov.

Vďaka Brandonovi má teraz Mr. Davidson skvelý domov, no nie len to. Jeho nový páníček pre neho dokonca zložil aj pieseň. Môžete si ju vypočuť vo videu nižšie.

No nie je to roztomilé?

Zdroj: iheartdogs.com

Komentáre

komentárov